Iesaistīties

Kā tu vari iesaistī ties?

Mēs apzināmies un nav noslēpums, ka Valmiera kopumā neasociējas ar pārbagātu kultūras dzīvi. Tomēr mēs zinām, kā ir realitātē un kāds patiesībā ir vēl līdz galam nerealizētais Valmieras kultūras potenciāls.

Citu kritiskais viedoklis par Valmieru ir mūsu lielākā iespēja un izaicinājums, jo mēs zinām, uz ko esam spējīgi, kad vienojamies un visi iesaistāmies kopējā mērķa sasniegšanā.

Jautāsiet kā? Līdzdarbojoties darba grupās, iesaistoties projektos, atļaujot sava veikala autostāvvietā īstenot izstādi vai pasakot labu vārdu. Pietiks arī ar pozitīvām domām un piespiestu “like”. Mēs visi to jūtam un novērtējam.

Vēlies iesaistīties Eiropas kultūras galvaspilsētas kandidēšanas procesos? Šī ir Tava iespēja! Iesūti savas idejas, kā varam kopīgi īstenot mērķi par Eiropas kultūras galvaspilsētas statusa iegūšanu!

Ikviens

Līdzdarbojies

Iesaisties

Uzņēmēji

Ceļš uz Eiropas kultūras galvaspilsētas titulu 2027.gadā ir Valmieras attīstības un komunikācijas instruments. Tas nav stāsts tikai par mākslu vai mūziku kultūras dēļ.

Bagātīga un izvērstas kultūras aktivitātes (radošie kvartāli un industrijas, plenēri u.c.) rada papildus vilkmi ekonomiskās labklājības pieaugumam, jaunām biznesa iespējām un nepārtrauktai tuvāku un tālāku viesu plūsmai, kas izmanto un iegādājas vietējos pakalpojumus un preces.

iespējas iesaistīties

NĀC PRETĪ

Atļauj savā teritorijā organizēt pasākumus

Resurss

Atbalsti aktivitātes ar sava uzņēmuma resursiem

Idejas

Nāc ar savām idejām un realizēsim tās kopā

Vieta ar lielāko nerealizēto kultūras potenciālu

Copyright © 2021 Valmiera2027.eu

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux