Aicina uz tikšanos par vaļaspriekiem

Valmieras novada fonds sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību aicina atsaukties visus Valmieras un Valmieras apkārtnes iedzīvotājus, kuriem ir interesants vaļasprieks, hobijs, aizraušanās un kuriem ir svarīga sava novada izaugsme. Otrdien, 9.martā, plkst.9.30 – 11.00 notiks tikšanās Zoom platformas tiešsaistē, lai apzinātu šo unikalitāti, iedvesmotos, apmainītos ar informāciju un, iespējams, radītu ko īpašu – kopējus projektus, jaunas platformas vai idejas, kuras piepildot, visi būtu ieguvēji.

Zoom sanāksmes saite: https://zoom.us/j/99291744979?pwd=dkRKYlZQWDBrZUJQQlFlQkhudXhPQT09
Meeting ID: 992 9174 4979
Passcode: 982228
Iepriekšēja pieteikšanās Zoom sanāksmei nav nepieciešama. Sanāksmes norisi vadīs Valmieras novada fonds. Ja nav iespējams pievienoties tiešsaistes saziņai, lūgums sazināties ar Valmieras novada fonda sabiedrisko attiecību vadītāju pa tālruni 20474440 vai rakstot e-pastu dace.denava@vnf.lv.

Ideja par šādas Zoom tikšanās nepieciešamību radusies saistībā ar Valmieras apņemšanos iegūt Eiropas kultūras galvaspilsētas titulu, kam jaunizveidotajā Valmieras novadā nepieciešams izstrādāt Eiropas līmeņa ilgtermiņa kultūras programmu. Pagājušā gada jūlijā Latvijas Republikas Kultūras ministrija izsludināja pieteikšanos Latvijas pilsētām Eiropas kultūras galvaspilsētas statusa iegūšanai 2027.gadā.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux